imprezy towarzyszące globalangage

Published on Maj 7th, 2013 | by admin

Z pasji do podróży

Miejsce: Aula 1.43 Wydział Filologiczny UG, 24 maja (piątek), godz. 9:00 -9:45

Z pasji do podróży, z pasji do ludzi” prelekcja o wolontariacie krótkoterminowym w Indiach. Eliza Taworska Prezes Zarządu Fundacji Global Language

Praca wolontariusza jest działaniem o najwyższej wartoœci, jaką można œświadczyć na rzecz drugiego człowieka.

Fundacja Global Language inicjuje przedsięwzięcia na rzecz rozwoju i promocji wolontariatu zagranicznego dla osób w każdym wieku, niezależnie od wykształcenia i doświadczenia zawodowego.

Zależnie od posiadanych kompetencji, talentów i zaangażowania realizowane są programy współpracy polskich i indyjskich organizacji, w ramach których każdy może pomóc rozwiązywać problemy społeczne Indii, takie jak walka z głodem, zwalczanie analfabetyzmu, poprawa sytuacji na rynku pracy, rozwój rzemiosła, edukacja kobiet i wiele innych.

O tym, jak Fundacja pomaga indyjskiemu społeczeństwu oraz jak wspiera i promuje Indie w Polsce opowie Eliza Taworska, prezes Fundacji Global Language.

Tags:

byczkowski
Wystawa fotografii Macieja Byczkowskiego

13-26 maja 2013 Miejsce: Wydział filologiczny UG Wystawa fotografii Macieja Byczkowskiego Słońce Indii