JAPONIA

Published on Maj 25th, 2014 | by admin

0

Warsztaty międzykulturowe

prowadzenie Marta Tymińska i Agata Włodarczyk

25 maja 2014 (niedziela)

12:00-13:00

Miejsce : Aula 1.45 Wydział filologiczny UG

Na warsztaty nie obowiązują zapisy.

Warsztat międzykulturowy poświęcony tematyce kontaktu kulturowego oraz potencjalnych pułapek jakie się z nim wiążą. Trenerki omówią, skąd owe różnice w komunikacji mogą się brać, a także jak sprawić, aby kontakt z przedstawicielami innych kultur był jak najbardziej owocny i efektywny.

Całość skupi się przede wszystkim na kulturach polskiej oraz japońskiej.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa, dyskusji i podzielenia się własnymi refleksjami.

Marta Tymińska – doktorantka na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego, na Katedrze Kulturoznawstwa. Z wykształcenia kulturoznawczyni i psycholożka międzykulturowa. Pracuje jako trenerka równościowa, prowadzi warsztaty komunikacji międzykulturowej. W swojej pracy doktorskiej zajmuje się różnorodnymi formami narracyjności w grach elektronicznych. Wielbicielka mangi, fan fiction i popkultury.

Agata Włodarczyk – doktorantka na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego, na Katedrze Kulturoznawstwa. Absolwentka Psychologii oraz Filologii polskiej. W swojej pracy naukowej zajmuje się studiami fanowskimi, głównie społecznym i cyfrowym życiem fandomów, fanowskim poczuciem tożsamości oraz wstydu. Jest autorką powieści “Leokadia w Krainie Czarów”. Współpracuje z portalem Gildia.pl.

 

Tags: , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑

Przeczytaj poprzedni wpis:
WAKOU ROCK BAND – interaktywna sala rock bandowa

25 maja 2014 (niedziela) 12:00-16:00 Miejsce : Wydział filologiczny UG   Rock Band jest grą muzyczną, w której można przy...

Zamknij