JAPONIA WARSZTATY JĘZYKOWE

Published on Maj 24th, 2014 | by admin

Warsztaty języka japońskiego połączone z ceremonią parzenia herbaty

24 maja 2014 (sobota)

13.00-14.00

prowadzenie – Linda Czernichowska oraz Zhu Lin – Szkoła języków orientalnych Matsuri

Na warsztaty nie obowiązują zapisy.

W ramach warsztatów języka japońskiego przekażemy następujące zagadnienia: informacje o języku japońskim, podstawy nauki języka japońskiego, różnice między chińskim a japoński, japoński akcent ,a chiński ; znaki japońskie, a znaki chińskie co nas dzieli a co łączy – chiński i japoński. Dodatkowym elementem będzie wystąpienie jednej z najmłodszych uczennic Matsuri oraz parzenie i degustacja zielonej herbaty z Japonii(nagrodzona przez cesarza Japonii).

Matsuri to szkoła, której działalność jest związana z Japonią, Chinami i Koreą. Tylko u nas nauczane są 3 języki: chiński, japoński i koreański na każdych poziomach

zaawansowania, w tym język biznesowy. Nasza kadra to wyłącznie native speakerzy, którzy znają również biegle j. angielski i/lub język polski. Szkoła działa już 2 lata na rynku i otrzymała w tym czasie wiele wyróżnień oraz nagród. Chcemy stworzyć Państwu możliwości poznania kultury dalekiego wschodu w połączeniu z nauką, a także pomóc w osiągnięciu sukcesów na rynku chińskim, japońskim oraz koreańskim. Nasza działalność obejmuje:szkołę języków orientalnych,biuro tłumaczeń,centrum szkoleń biznesowych,wydawnictwo w ramach Centrum Kultury Orientu.

Info : www.matsuri.pl

Tags: , , ,

Pokaz kolekcji mieczy japońskich

Samuraje rycerze dawnej Japonii - Maciej Płotkowiak 24 maja 2014 (sobota) 16:00 – 16:30 Miejsce : Hol Wydział filologiczny UG...