JAPONIA

WAKOU ROCK BAND – interaktywna sala rock bandowa

25 maja 2014 (niedziela)

Miejsce : Wydział filologiczny UG

Rock Band jest grą muzyczną, w której można przy pomocy kontrolerów wzorowanych na perkusji, gitarze elektrycznej oraz basowej i mikrofonie wcielić się w zespół muzyczny i zagrać w mniej lub bardziej znane piosenki.

Wakou Rock Band jest grupą z Trójmiasta organizującą sale z grą muzyczną Rock Band. Tworzymy takie miejsce od 2008r. na różnych wydarzeniach typu konwenty mangi i anime, festiwale fantastyczne oraz innego typu imprezach masowych odbywających się na terenie całej Polski.

Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji:

Tags: , , , ,

مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

Warsztaty gestów japońskich

prowadzenie Koło Naukowe Polsko - Japońskie Waku Waku 25 maja 2014 (niedziela) 13:00-14:00 Miejsce : Aula 1.45 Wydział filologiczny UG...