INDIE

Published on Kwiecień 24th, 2013 | by admin

0

RAGABOY LIVE ACT

Miejsce: Indyjskie Centrum Kultury Mantra, ul. Krynicka 7, 25 maja (sobota), godz. 21:00

Tomasz Ragaboy Osiecki – koncert na sitarze i dilrubie

RAGABOY LIVE ACT jest to bardzo klimatyczny, relaksujący chilloutowy materiał w stylu składanek BUDHHA BAR oparty na ragach – czyli klasycznych formach muzyki indyjskiej. Jest to idealna propozycja na wieczór lub miłe popołudnie. Słuchając takiej muzyki można jednocześnie odpocząć i spokojnie porozmawiać, ale nie pozostaje ona obojętna. Ciekawostką jest to, że grając na indyjskich instrumentach muzyk cytuje również polskie znane motywy filmowe. Sitar i dilruba oprócz pięknego magicznego brzmienia posiadają także bardzo bogate walory wizualne.

 

Tomasz RAGABOY Osiecki
Muzyk, producent muzyczny. Gra na SITARZE i DILRUBIE (klasyczne instrumenty indyjskie).

Z wykształcenia antropolog kultury oraz pedagog. Na scenie i w studiu współpracował z wieloma uznanymi artystami i zespołami, min.Masala, Pogodno, T.Love, Behemoth, Renata Przemyk, Halina Młynkova, Michał Rudaś, Mela Koteluk.
Na stałe związany jest z zespołem RADIO SAMSARA oraz RARA AVIS. Obecnie kończy pracę nad swoją autorską płytą. Solo można usłyszeć go podczas RAGABOY LIVE ACT.


 

 

Tags:


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑

Przeczytaj poprzedni wpis:
Spotkanie z Maxem Cegielskim

Po podróży do Indii napisał pierwszą powieść pt. "Masala" (2002), w późniejszym okresie ukazały się następne książki jego autorstwa: "Apokalipso"...

Zamknij