Warsztaty i pokazy

Published on Maj 5th, 2012 | by admin

0

Pokaz TaiChi

24. maja 2012

godz. 16.00

przestrzeń Kampusu UG przed Wydziałem Filologicznym

 

Tai chi zostało opracowane w XI wieku w Chinach. To zespół powolnych, pełnych harmonii ruchów pozytywnie wpływających na dobry stan zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Jest systemem ćwiczeń zdrowotnych zakorzenionym w tradycji taoistycznej, która słynie z umiłowania sztuk długowieczności.

Tai chi to świetny sposób nie tylko na poprawę zdrowia, ale również na relaksację. Regularne praktykowanie uspokaja, pomaga się wyciszyć i panować nad emocjami. Może też przynieść korzyści dla układu mięśniowego, kostnego i krążenia.

Pokaz tai chi będzie stanowił element uroczystego rozpoczęcia festiwalu. Lekcja pokazowa zostanie poprowadzona przez instruktora Ignacego Hadałę.

 

Tags:


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑

مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

Przeczytaj poprzedni wpis:
Spotkania i dyskusje

  Panel dyskusyjny Chiny na Uniwersytecie Gdańskim Termin: 25. maja, godz. 9.00 – 11.00 Miejsce : aula 1.43, Wydział Filologiczny...

Zamknij