imprezy towarzyszące

Published on Maj 5th, 2013 | by admin

0

Kamasutra jakiej nie znacie, czyli indyjskie ars amandi

Miejsce: Aula 1.43 Wydział Filologiczny UG, 24 maja (piątek), godz. 18:30

Kāmasūtra Watsjajany, będąca kompleksowym przewodnikiem po indyjskim ars amandi, wbrew powszechnej opinii nie jest wyłącznie opisem wymyślnych pozycji seksualnych. Zawiera również nauki dotyczące uwodzenia, życia małżeńskiego oraz to, co najciekawsze, czyli fantazyjne i kuriozalne porady dotyczące urozmaicania wspólnego pożycia. Poczynając od rozmaitych sposobów przycinania paznokci, by zostawiać różne ślady na ciele kochanka, kończąc na sposobach powiększania męskości w celu zwiększenia zadowolenia wybranki serca. I to właśnie nimi zajmiemy się w czasie wykładu. Na wykład zapraszamy wyłącznie osoby pełnoletnie.

Katarzyna Ochman jest absolwentką indologii (na specjalizacji tamilistycznej) Wydziału Orientalistycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie studiuje kulturoznawstwo na Uniwersytecie Gdańskim. W wolnym czasie zajmuje się uprawianiem tradycyjnej sztuki zdobienia ciała henną.

 

Tags:


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑

Przeczytaj poprzedni wpis:
Masala mix – kino bollywood

Filmy Bollywood okazały się sukcesem nie tylko na rynku indyjskim. Właściwie pobiły Hollywood jego własną bronią, łącząc sukces komercyjny z...

Zamknij